Tsau Kakao valmistamine

Üks põhjustest, mis andis tõuke Tsau Kakao mahedate kakaojoogipulbrite sünniks - oli piimaga mässamise keerulisus. Ilmselt see ei ole muidugi kõigiga nii, et piima keetmine närvi mustaks ajab. Samas on kõik nõus, et lihtsuses peitub võlu! Tsau Kakaod on niiiiii lihtne teha!

Võta kann vett ja pane tulele. Kui sul on elektriline veekeedukann - siis kalla see vett täis ja lülita sisse. Mõlemal juhul oota kuni vesi on (peaaegu) keema tõusnud - ja ongi keeruline osa läbi. Nüüd pane oma tassi Tsau Kakao kakaojoogi pulbrit nii palju lusikatäisi nagu sulle tundub, et sinu tassi sisse paras on. Näiteks 200 ml tassi kohta võiks olla 4 väikse kuhjaga teelusikatäit. Vala vesi peale, sega, lase tsipakene seista ja valmis ta ongi!

Kui sulle tundub, et miks peab panema nii palju pulbrit, siis tuletame meelde, et Tsau Kakao joogipulbrisegus on koos nii kakao kui ka piimapulber (või kookosjoogipulber).

Nipp! Kui tahad mõnusat vahust tassitäit, siis kasuta tassis machatee visplit või kohvipiimavisplit. Sinu tassitäis Tsau Kakaod näeb vahusena veel isuäratavam välja.
Kui oled maiasmokk, siis muidugi lisa mett, suhkrut või vahukomme. 😜
Traditsiooniliselt ülimagusate kakaodega võrreldes on Tsau Kakao joogid muidugi vähemagusad ehk saadki soovi korral teha joogi just nii magusaks kui sulle sobib.

Aga kui sa juba ootad rannahooaega, siis ära lisa midagi - maitseb ikka hästi! 

Sobib väga hästi ka jahtunult ja külmalt juua, omandades siis veelgi sügavama maitse.

Kommentaarid

Email again:

Eelmine

Kes meie oleme?

Järgmine

Piparmündi kakao

Jaga seda artiklit