Piparmündi kakao

Päris esimestest päevadest alates, kui mõte Tsau Kakaost alles meie peakolukestes susises, küsiti meilt ikka ja jälle ”Aga kas te piparmündi kakao ikka ka teete?!”
No kui nüüd aus olla, siis me ei armasta ise piparmünti väga mingil muul kujul kui mõnusa taimeteena. Ei taha nagu väga piparmündikommi ja ei taha piparmündijäätist jne. 
Meie eelnevast tegevusest on näha - ei olnud seetõttu Piparmündi kakao variant kohe esimesena laua. Aga see teema kuidagi ei vaibunud… Inimesed olid nõudlikud - millal juba saab piparmündi kakaod???  Saime siis aru, et mõtetu on vastu punnida. Tuleb ära teha!
Muidugi nagu kõigi meie kakaodega - see ei olnud päris selline jalutuskäik pargis. :)
Võite vaid ette kujutada, kuidas me kuivatatud piparmünti uhmerdasime või kuidas meie esimesed joogid oleks võitnud kusagil hambapasta pimetestides aromaatsuse eest auhindu. 😅 Visadus ikkagi viib sihile. Head sõbrad ja sugulased muudkui testisid ja kirjutasid asjatundlikke arvustusi - suur tänu teile! 
Nii leidis lõpuks meie piparmündikakao ka tasakaalu ja sai Eike abiga ilusa pakendi.💕
Palume lahkesti proovida! Vahukoort peab ise poest ostma ja kaunistuseks tegelikult võiks karamellikrõbinaid ka natuke peale puistata…

Kommentaarid

Email again:

Eelmine

Tsau Kakao valmistamine

Järgmine

Jaga seda artiklit