Kes meie oleme?

Vihjamisi siin ja seal - oleme maininud, et 🦊Tsau Kakao on peaaegu täielikult vanaemade ettevõte. Vanaemadel on teatavasti soodumus proovida igasugu kasulikku kraami teistele sisse sööta ja joota..
Aga miks peaaegu? Sellepärast, et kui vanaemad ise mingite asjadega hätta jäävad ja kuidagi hakkama ei saa, siis küsivad nad julgesti endast noorematelt asjatundlikku abi..
Kes me oleme? Tiia on ühe armsa mürakaru vanaema ja Küllil on suisa viis nunnupalli ning Eikel on üks imearmas kraade. Nii nagu enamus vanaemasid, jagame ka meie omavahel kasside, lillede ja lapselaste pilte. Peale selle jagame me huvi säästliku ja puhta eluviisi vastu. Samuti jagame omavahel ja ka teistele elu jooksul kogunenud või meelde jäänud retsepte, nippe, tarkusi ja ideid.
Tsau Kakao idee sündis nagu eelpool blogis  juba öeldud - Tiia probleemidest unetusega, mida ta proovis ajada kohvijoomise süüks. Ning valedest töövõtetest piimakeetmisel.  
Loo päikeselisem pool on see, et me saime päris tihti tema pool kakaod juua. Katsetasime Tiia nõiaköögis igasuguseid kakaojoogi erinevaid variante ja retsepte - kakao ning piima ja taimejookide kooslusi. Vähendasime ja suurendasime erinevate koostisosade osakaalu, lisasime ja võtsime ära maitseaineid jne. 
Nuputasime lastele Ruudi ja tema sõprade lugusid, proovisime erinevaid kujundusi ja pakkelahendusi.
Vanaemade meelest peab kõik tingimata olema tervislik ja mahe. Seega otsustasime, et Tsau Kakaost tuleb kindlasti mahetoode ja vaja on taotleda mahesertifikaat. 🌱Mõeldud - tehtud!
Meie hulgas on nii laktoosist kui ka gluteenist hoidujaid - oli loogiline, et Tsau Kakao valikus pidi kindlasti saama olema ka selliseid tooteid.
Tiia töötas välja retseptid ja otsis loodussõbralikke ja jätkusuutlikke lahendusi pakendamiseks.
Külli kritseldas rebaseid ja mõtles, milline võiks olla meie kontseptsioon ja toodete visuaalne ja lugude sisuline pool.
Eike nokitses graafilise disaini kallal. Tema on ka piltidel näha olevate Ruudiga nõude autor.
Loomulikult ei saa unustada neid nooremaid, andekamaid ja osavamaid abilisi. Logo autor on noor disainer Teeleriin ja heegeldatud nukud on Ženja tehtud ja sildid kujundas Illimar. Ilusad promofotod ja videod on Jaanika ja Siimu tehtud.
Tsau Kakaol on nii palju häid ja toredaid sõpru! Aitäh!!!💕

Kommentaarid

Email again:

Eelmine

Miks Kakao?

Järgmine

Tsau Kakao valmistamine

Jaga seda artiklit