Koostisosad: mahe vähendatud rasvasisaldusega kakao, mahe toorkakao, mahe kookosjoogi pulber (44%), mahe roosuhkur, magneesiumtsitraat (4,5%), sool.

Kookosekakao toorkakao ja magneesiumiga, 225g

Puhkamist ja lõõgastumist soodustav kookos(piima)pulbriga vegankakao.
Sisaldab toorkakaod, milles on rikkalikult magneesiumit, rauda, kroomi ja antioksüdante. Kakao on täiendavalt rikastatud magneesiumiga (magneesiumtsitraat), mis soodustab rahunemist ja lõõgastumist ja toetab närvisüsteemi normaalset toimimist.
Kakaojook on vähese suhkruga, magusust saad reguleerida enda maitse järgi. Hea jook väikseks päevaseks puhkehetkeks või õhtuseks lõõgastuseks.

1 tass 200ml kakaod (4 tl pulbrit) annab 200mg magneesiumi, mis on pool päevasest vajadusest. Magneesiumtsitraadi omastatavus on väga hea: 2,5 grammist Mg-tsitraadist saab keha 400mg magneesiumi

Valmistamine: 200 ml tassi jaoks võta 3-4 kuhjaga teelusikat kakaopulbrit, lisa veerand tassi jagu kuuma vett, sega hoolega ning lisa ülejäänud vesi. Hea oleks lasta kakaol ca 1 minut seista-settida enne joomist. Soovi korral lisa juurde piima, suhkrut - vastavalt oma maitsele. Parim viis on valmistada väikse piimamikseriga, kuid lihtsalt lusikaga segades saab ka edukalt hakkama.
PS. Maitseb hästi ka külmalt!

Säilivus 11 kuud
Hind 1 kg/43,10€

Lisa ostukorvi
9,70 €