Uued väljakutsed

Vahepeal on siin blogis tükk aega olnud rahu ja vaikus - see tähendab seda, et me pole laiselnud. Kogu selle aja oleme usinasti tööd teinud ja tühja juttu ajada pole aega olnud..
Mõnda aega on Tsau Kakaod olnud võimalik osta meie e-poest ja Fotografiska muuseumipoest. Suurematest poodidest oleme olnud Nopis ja Levi Designshopis ning lisaks veel väiksemad toredad kohad ja poekesed. 
Üks teetähis meie arengus - osalesime sel kevadel Tallinnas Kohvifestivalil. Oli väga arendav ja õpetlik ning kontaktiderohke üritus. Saime palju ideid, inspiratsiooni ja uusi põnevaid väljavaateid! 
Siis aga juhtus nii, et meie tooted otsustas oma valikusse lisada eestimaine poekett Selver. See tähendas meie jaoks tohutut optimeerist, organiseerimist, tooraine tellimist, tootmist ja pakkimist. See oli eriti intensiivne tööperiood, mis pani meie võimekuse tõsiselt proovile. Saime seeläbi aru, milline lihtne ja tore on meie elu seni olnud: toodad täpselt niipalju kui tellitakse, testid uusi retsepte, nokitsed pakendidisaini ja detailide kallal ja postitad ilusaid pilte. :)
Meie kakaotöö oli lihtsalt tore hobi nn tavatöö kõrval ja hobikorras tegelesime omas tempos enda jaoks nii põneva kakaomaailma avastamisega.
Selveri tellimuse läbi saime aru, millised on meie maksimum ja miinimum tootmisvõimalused. Nii uhke tunne oli kui lõpuks oma kastikuhjad kullerile üle andsime.
Tsau Kakao on nüüd saadaval hästivarustatud Selverites üle Eesti. Saatke meile ja postitage ka oma sotsiaalmeediasse pilte, kui avastate Tsau Kakao oma kodu Selverist! Toredamate postituste vahel loosime välja TsauKakao suuure paki kakaod, võitja omal valikul.
Aidake meil muuta laialtlevinud arusaama, et kakao on mingi imalmagus jook, kus suhkurt on rohkem kui kakaod või seda, et kakao on “lastejook” jne jne.

Teie Tsau Kakao

Kommentaarid

Email again:

Eelmine

Piparmündi kakao

Järgmine

Uued tooted - uued tuuled!

Jaga seda artiklit