Millest kõik alguse sai?

Kõik sai alguse sellest, et Tiia soovis oma kohvijoomist vähendada ja otsustas proovida alternatiivina kakaod. Miks inimesed soovivad kohvijoomist vähendada? Selliseid küsimusi pole vanematelt prouadelt ilus küsida! :)

Kui ta oli paar korda piima korralikult üle keetnud, mõtles et võiks saada ju kuidagi lihtsamalt. Kookos(piima) pulber oli õnneks kodus olemas ja nii hakkas ta katsetama sellist kakaojoogipulbrit, et peaks lisama ainult vett (mida teadupärast ei ole võimalik üle keeta). Mõtles veel, et kakaojooki saaks teha ju piimapulbriga ja miks mitte ka kaerajoogi pulbriga. Mingil hetkel lõi "lamp põlema” - oh hoidku küll - sellist toodet turul ju pole! Kui juba tootma hakata, siis võiks see olla veel kas vähendatud suhkrusisaldusega või hoopis suhkruvaba, kasutada saab looduslikku magusainet erütritooli. Et oleks eriti hea, siis peaks kakaojoogipulber olema ka 100% mahetoode.
Mõeldud, tehtud! Tiia kutsus sõbrad ka appi - 6 kuud arendamist ja valmis need toredad Tsau Kakao kakaojoogipulbrid saidki. :)

Kommentaarid

Email again:

Eelmine

Järgmine

Tsau Kakao nime lugu

Jaga seda artiklit