Millest kõik alguse sai?

See juhtus 2022.a. maikuus, kui Tiia soovis hakata oma kohvijoomist vähendama ja otsustas proovida alternatiivina kakaod. Miks inimesed soovivad kohvijoomist vähendada? Ärevus, kõrge vererõhk, südame rütmihäired, kõrge kolesteroolitase, osteoporoos, kõrvetised, unetus… sel korral oligi põhjus just uneprobleemides.

Kui ta oli paar korda piima korralikult üle keetnud, mõtles et võiks saada ju kuidagi lihtsamalt. Kookospiima pulber oli õnneks kodus olemas ja nii hakkas ta katsetama sellist kakaojoogipulbrit, et peaks lisama ainult vett (mida elektrilises keedukannus teadupärast ei ole võimalik ju üle keeta). Mõtles veel, et kakaojooki saaks teha ju piimapulbriga ja miks mitte ka kaerajoogi pulbriga. Mingil hetkel lõi "lamp põlema” - sellist kakaod Eestis ju keegi ei tee! Kui juba tootma hakata, siis võiks see olla kindlasti vähese suhkruga või hoopis suhkruvaba. Ja et oleks eriti hea, siis peaks kakaojoogipulber olema ka 100% mahetoode.
Mõeldud, tehtud! Tiia kutsus sõbrad ka appi - 6 kuud arendamist ja valmis need toredad Tsau Kakao kakaojoogipulbrid saidki. :)


Kommentaarid

Email again:

Eelmine

Järgmine

Tsau Kakao nime lugu

Jaga seda artiklit